Wyszukujemy Pracowników budowlanych

Jak wygląda współpraca z nami, aby

ZATRUDNIĆ
PRACOWNIKA

WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ DLA SIEBIE
FORMĘ WSPÓŁPRACY

W zależności od Twoich oczekiwań,
możesz  zdecydować się na:

zlecenie jednorazowe (Rekruter wyselekcjonuje
i wyśle do Ciebie najlepszych Kandydatów),

 lub pakiet abonamentowy, w którym korzystasz
ze stałej obsługi Rekrutera przez wybrany przez Ciebie okres.


JAK DOCIERAMY DO ODPOWIEDNICH KANDYDATÓW?

▪ poprzez naszą bazę (ponad 40000 fachowców),
▪ największe portale ogłoszeniowe i regionalne (pracuj.pl, olx.pl itd.),
▪ oferta na pracownicybudowlani.pl (ponad 7 000 Użytkowników/mc),
▪ post na Facebooku (ponad 5700 Użytkowników),
▪  setki grup tematycznych FB,
▪ kampania reklamowa na FB (dotarcie do kilku tysięcy Kandydatów),
LinkedIn +bezpośrednie dotarcie do Kandydatów via InMail


DZIĘKI NAM ZATRUDNISZ NAJLEPSZYCH

W naszej obsłudze rekrutacyjnej, Rekruterki przeprowadzają wstępne rozmowy i wybierają
najlepszych Kandydatów. Umawiamy ich z Tobą na spotkanie.

Dzięki selekcji, na rozmowę z Tobą trafiają tylko
najlepsi Kandydaci, którzy spełniają postawione przez Ciebie wymagania.

Ty wybierasz, kogo zatrudnisz.

DLACZEGO
MY?

W ZESZŁYM ROKU DO NASZYCH
KLIENTÓW WYSŁALIŚMY

3321

KANDYDATÓWW NASZEJ
BAZIE MAMY

41937

KANDYDATÓW

KTÓRZY SPEŁNIALI
OKREŚLONE KRYTERIA
I BYLI ZDECYDOWANI
NA PRACĘ
NA ZAPROPONOWANYCH
WARUNKACH

z czego:

3 652   to Elektromonterzy
2 989   to Zbrojarze
2 763   to Cieśle
1 083   to Murarze
 777   to Spawacze
i inni

NASI KLIENCI CHĘTNIE NAS POLECAJĄ

Firma Pracownicy budowlani zajmuje się pozyskiwaniem nowych pracowników dla naszej firmy nieprzerwalnie od sierpnia 2019 roku, poprzez tą współpracę udało się nam zatrudnić wielu pracowników i nie zamierzamy na tym poprzestać. Zlecane przez nas usługi zostały wykonane z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i sumiennością. Z czystym sumieniem polecany współpracę.

Moderus s.c.
- Współwłaściciel

Z pomocą Pracowników Budowlanych udało nam się zatrudnić kilku wartościowych pracowników na stanowisko murarza przemysłowego. Projekt nie był łatwy, ale dedykowany nam rekruter prezentował dobre i dopasowane kandydatury. Pani Alona z zaangażowaniem prowadziła dla nas proces rekrutacji i regularnie pytała o informację zwrotną. Na szczególne podkreślenie zasługuje również forma raportowania do klienta, zarówno jeśli chodzi o informacje o kandydatach, jak również podsumowanie całego procesu rekrutacyjnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pracownikami Budowlanymi!

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
- Kierownik Działu Zarządzania Personelem

Po raz pierwszy współpracowaliśmy z tą firmą. Początkowo byliśmy sceptyczni, ale mile nas zaskoczyli swoim zaangażowaniem, dlatego z pełnym przekonaniem polecam.

BDS Instal
- Członek Zarządu

Z usług firmy Pracownicy budowlani korzystamy regularnie od lipca 2019 r. Wykonana usługa odznaczała się odpowiednim przygotowaniem, pełnym zaangażowaniem pracowników zleceniobiorcy, jak też wsparciem, jakie z ich strony otrzymywaliśmy na każdym etapie rekrutacji. Zaowocowało to powiększeniem naszej kadry pracowniczej o wyspecjalizowane w branży budowlanej, wykwalifikowane osoby.

SRS Korrosionsschutz GmbH & Co.KG
- Kierownik firmy SRS

Duże zaangażowanie w prowadzonych rekrutacjach. Od początku do końca zlecenia zapał i działanie w 100%, aby znaleźć odpowiednich kandydatów.

Podkowa Sp. z o.o.
- Członek Zarządu

Cenimy sobie współpracę z firmą Pracownicy Budowlani ze względu na ich zaangażowanie, skuteczność i zawsze szybką reakcję oraz bieżący kontakt. Prowadzili dla nas rekrutację Zbrojarzy/Betoniarzy do Niemiec.

STARÓWKA SP. Z O. O.
- Prezes Zarządu

Firma Pracownicy Budowlani pomogła nam w zatrudnieniu odpowiedniej osoby na stanowisko Kosztorysanta. Pozwoliło to zaoszczędzić nam dużo pracy związanej z nadawaniem ogłoszeń i selekcją aplikacji. Otrzymałem kilku Kandydatów spełniających wymagane kryteria, zainteresowanych współpracą. Szczerze polecam.

REMAK Sp. z o.o.
- Prezes Zarządu

Współpraca przebiegała sprawnie, miły i szybki kontakt. Odpadła cała masa roboty związana z nadawaniem ogłoszeń i selekcją aplikacji. Otrzymałem 13 kandydatów wstępnie zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w mojej firmie.

"Trojan" Sp. z o.o.
- Prezes Zarządu

Dzięki firmie Pracownicy budowlani udało nam się przyjąć do naszego zespołu osobę, jakiej potrzebowaliśmy. Współpraca przebiegała sprawnie i bez najmniejszych problemów. Polecamy firmę jako solidnego partnera, sprawnie realizującego zlecone zamówienia.

Jimmy Spółka z o.o. s.k.
- Prezes Zarządu

Z firmą Pracownicy Budowlani współpracujemy już długo, bo nieprzerwanie od 2018 roku prowadzą dla nas rekrutacje na stanowiska fizyczne i kierownicze. Nasze projekty prowadzi ten sam Rekruter, dzięki czemu otrzymujemy dokładnie takich Kandydatów, jakich oczekujemy. Stały przepływ informacji sprawia, że możemy zająć się budowaniem, będąc pewnymi, że pracowników nam nie zabraknie.

Neobudma SP. z o.o.
- Dyrektor Operacyjny

Rekruter szybko przesłał nam odpowiednich Kandydatów. Firmę cechuje wysoka kultura obsługi, stały kontakt, a także skuteczność w każdej realizowanej rekrutacji. To cechy, które niezwykle cenimy w partnerach biznesowych.

Elektromonter Jaworzno
- Office Worker
- Elektromonter Jaworzno

Szeroki wachlarz niestandardowych działań, nieszablonowe myślenie oraz duże zaangażowanie to największe atuty tej firmy. Polecam, szczególnie w przypadku trudnych stanowisk i lokalizacji.

DZIERZBUD
- Prezes Zarządu
- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DZIERZBUD Sp. z o.o.

Szybki proces rekrutacyjny zakończony zatrudnieniem Kierownika działu ofertowania.

Eurovia Polska S.A.
- Z-ca Dyrektora ds. Mostowych
- Eurovia Polska S.A.

Nasza współpraca trwa od kilku lat. Od dłuższego czasu obsługuje nas niezmiennie jeden rekruter, który poznał specyfikę naszej firmy oraz nasze oczekiwania, co ułatwia dobór odpowiednich Kandydatów. Oszczędzamy cenny czas, a nasz zespół stale się powiększa.

P.W. "EBUD" - Przemysłówka Sp. z o.o.
- Kierownik Działu Zatrudnienia i Płac
- P.W. "EBUD" - Przemysłówka Sp. z o.o.

Firma rekrutowała dla nas Zbrojarzy-Betoniarzy na prefabrykację. Pozyskała z rynku dużą ilość Kandydatów i dokładnie wyselekcjonowała ich wg naszych wytycznych. Duże zaangażowanie Rekruterki oraz stały przepływ informacji pomiędzy nami skutkował zatrudnieniem odpowiednich osób.

Grupa Kapitałowa Pekabex
- Specjalista ds. personalnych

Duże zaangażowanie w prowadzonych rekrutacjach. Od początku do końca Zlecenia zapał i działanie w 100%, aby znaleźć odpowiednich kandydatów.

Firma PPUH „Podkowa” Sp. j.
- Współwłaściciel

Współpracujemy już od kilku lat. Na początku były to doraźne zlecenia jednorazowe, a obecnie jest to stała współpraca, w ramach której firma rekrutuje dla nas wykwalifikowaną kadrę Majstrów, Kierowników i Brygadzistów do pracy przy naszych zagranicznych projektach.

Lambda
- Human Ressources Department

Świetne wsparcie w szybkim uzupełnieniu braków kadrowych na budowie. Skuteczność i przemiła obsługa.

IB Systems Sp. z o.o.
- Koordynator biura

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Na każdy zlecony projekt rekrutacyjny otrzymujemy dużą ilość kandydatów (Dekarzy, Monterów K/G, Cieśli), którzy spełniają nasze kryteria zarówno w zakresie doświadczenia zawodowego jak i oczekiwanych stawek wynagrodzenia.

Nova Ratio Sp. z o.o.
- Prezes Zarządu

W ciągu 2 tygodni zatrudniłem Monterów wod-kan i Operatora koparki. Sam szukałem dużo dłużej i miałem problem z pozyskaniem z rynku właściwych Kandydatów. Szkoda czasu na nadawanie ogłoszeń samemu. Lepiej zlecieć rekrutację tej firmie i zająć się budowaniem.

Hyd-Bud Q Bolesław Stelmaszczyk
- Właściciel firmy

Od wielu lat współpracujemy w zakresie rekrutacji pracowników budowlanych. Firma „Pracownicy Budowlani” skutecznie wspiera nas w pozyskiwaniu kandydatów na kadrę wykonawczą i menedżerską.

ElektriMont Sp. z o.o.
- Dział Kadr
- ElektriMont

I KONIECZNIE ODWIEDŹ NAS
NA FACEBOOKU

obserwuje nas tam już prawie

5716

Pracowników budowlanych

a liczba ta wciąż rośnie


A może potrzebujesz firmy podwykonawczej?

W ciągu 48 rbh przesyłamy kontakty do pierwszych wolnych firm podwykonawczych zainteresowanych współpracą.

Sprawdź, jak to działa:

Zostaw kontakt do siebie lub zadzwoń pod 518 200 997