Monter rusztowań oraz Pomocnik Montera (z doświadczeniem). Niemcy, bez języka.

Niemcy Gdańsk    Pomocnik: od 10-12 euro netto/h. (zależy od doświadczenia i stażu), Monter z doświadczeniem na systemach Layer – od 12-13 euro netto/h (na rękę) i w górę.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Polska firma z siedziba w Gdańsku, zatrudni osoby na stanowisko:

Stanowisko:  Pomocnik Montera rusztowań / Monter rusztowań.

Miejsce pracy: Niemcy okolice Marl (Nadrenia Westfalia), okolice Bazylea (granica ze Szwajcarią) oraz Trostberg (Górna Bawaria).

Stawka:

Pomocnik: od 10-12 euro netto/h. (zależy od doświadczenia i stażu),

Monter z doświadczeniem na systemach Layer – od 12-13 euro netto/h (na rękę) i w górę.

Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem oraz.

Jest możliwość rozwoju zawodowego adekwatnego do predyspozycji, kwalifikacji o zaangażowania.

Praca w Polskim zespole.

Zadania:

  • Montaż/demontaż rusztowań, innych prac przy rusztowaniach (Layer – modułowe, zakłady przemysłowe).

Wymagania:

  • Doświadczenie przy montażu/demontażu rusztowań dla Monterów (systemowe ramowe),
  • Dla pomocników: doświadczenie przy zwykłych rusztowaniach (warszawskie lub choinkowych) – KONIECZNIE,
  • Chęć do pracy, odpowiedzialność,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m.

Gwarantujemy:

  • Umowa: Polska umowa o pracę – podpisanie zdalnie,
  • Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne,
  • Możliwość zwrotu podatku SOK – BAU,
  • Zjazdy: do uzgodnienia z kierownikiem indywidualnie,
  • Odzież robocza i narzędzie: po stronie firmy,
  • Przejazdy między krajami: do Niemiec firma zapewnia jednorazowy przejazd,
  • Zjazdy urlopowe: we własnym zakresie,
  • Zakwaterowanie: na koszt firmy (pokoje 2 osobowe),
  • Liczba godzin w miesiącu: 190-220,
  • Inwestycja: obiekty przemysłowe i zakłady chemiczne,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV, kontakt telefoniczny lub WhatsApp

502 267 530 / 533 026 236 lub pisz sms „rusztowania Gdańsk” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
odzież
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
adres e-mail