Kierownik Budowy – branża sanitarna – sieci zewnętrzne, woj. lubelskie

Firma budowlana realizująca inwestycje inżynieryjne, drogowe, budownictwa ogólnego, a także ochrony środowiska zatrudni na stanowisku:

Kierownik Budowy – branża sanitarna – sieci zewnętrzne lubelskie

Lokalizacja budów: woj. lubelskie

Zadania:

  • Organizacja i koordynacja robót budowlanych,
  • Nadzór nad pracami (siły własne oraz firmy podwykonawcze),
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie odbiorów,
  • Nadzór nad gospodarką materiałową,
  • Rozliczanie prowadzonych robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria środowiska lub pokrewnym,
  • Uprawnienia budowlane w branży sanitarnej,
  • Znajomość branży zewnętrznych sieci sanitarnych,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę w formie b2b,
  • Ciekawą pracę przy ambitnych projektach (infrastrukturalnych oraz budownictwa ogólnego),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zadzwoń i zapytaj o szczegóły,
  • Możliwość długoterminowej współpracy,
  • Auto służbowe,
  • Komfortowe zakwaterowanie,
  • Zespół doświadczonych fachowców do współpracy.

Zainteresowany? Zadzwoń – 518 215 122( Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kierownik Budowy, branża sanitarna

lub wyślij CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend